O Nas

Firma
M&T Marek Danelczyk

Od prawie trzydziestu lat zajmujemy się sprzedażą płyt meblowych stolarzom, a także dodatkowo pomagamy przy usłudze przygotowania – u nas możesz liczyć na cięcie, oklejanie i wykonanie nawiertów zakupionego materiału do finalnego montażu.

Od 1991 roku dostarczamy materiały stolarskie i akcesoria meblowe m.in.: płyty meblowe, OSB, systemy prowadnic i wiele innych.

Dołącz do grona naszych Klientów!

Pomimo, że jesteśmy firmą z bardzo dużym stażem na rynku stolarstwa, cały czas się prężnie rozwijamy i doskonalimy swoje kompetencje w oferowanych przez nas usługach. Dlatego też zawsze pracujemy na nowych maszynach – usługi wykonujemy na nowoczesnych numerycznych obrabiarkach uznanych światowych producentów.

0
Lat doświadczenia
0
Pracowników
0 %
Zadowolonych klientów

Co znajdą Państwo w naszej ofercie?

Jako wieloletni partner w usługach stolarskich i sprawdzona firma w województwie lubelskim świadczymy profesjonalne usługi w branży stolarstwa, które obejmują przede wszystkim:

Sprzedaż płyt meblowych,
płyt OSB i P5

Cięcie i oklejanie płyt meblowych

Nawiercanie
płyt

Wykonywanie
mebli

Jesteśmy reprezentantem firmy Kronospan !

Aby efektywność działań naszej firmy była jak najbardziej zmaksymalizowana, a w ręce naszych klientów trafiał produkt o najwyższej jakości wykonania – zawsze pracujemy na nowych maszynach!

Usługi wykonujemy na nowoczesnych numerycznych obrabiarkach uznanych światowych producentów: HOLZMA, BHX, Brandt z 2016 roku, aby efektywność działań naszej firmy była jak najbardziej zmaksymalizowana a w ręce naszych klientów trafiał produkt o najwyższej jakości wykonania.

Świadczymy usługi stolarskie – oklejania, cięcia i nawiercania płyt meblowych. Nasze bogate doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku sprawia, że proponujemy naszym kooperantom i odbiorcom produkty i usługi najwyższej jakości.

W naszym asortymencie, oprócz zwykłych płyt meblowych, znajdziesz również bardziej przemysłowe produkty, takie jak płyty OSB.

U nas zamówisz wszystko co potrzebne do samodzielnego wykonania różnego rodzaju mebli. Do budowy szaf proponujemy akcesoria firmy Sevroll. W ofercie posiadamy pełną paletę kolorów płyt firmy Kronospan oraz ponad 70 kolorów płyt typu akryl. Posiadamy również blaty kuchenne w różnych rozmiarach. Zapraszamy- mieścimy się między salonem Audi i VW .

Jesteśmy położeni w bardzo dogodnej lokalizacji dla odbiorców z samego Lublina, a także dla klientów z okolic spoza miasta i całego województwa lubelskiego – dzięki temu ominiesz korki towarzyszące wjazdom do centrum.

Więc dlaczego firma M&T Marek Danelczyk?

Znajdziesz nas w Świdniku, w województwie lubelskim, przy ul. Piaseckiej 16,
gdzie jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 16:00.

Więc dlaczego firma M&T Marek Danelczyk?

Znajdziesz nas w Świdniku, w województwie lubelskim, przy ul. Piaseckiej 16, gdzie jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 16:00.