Produkty

Opis strony produktów

Usługi wykonujemy na nowoczesnych numerycznych obrabiarkach uznanych światowych producentów: HOLZMA, BHX, Brandt z 2016 roku, aby efektywność działań naszej firmy była jak najbardziej zmaksymalizowana a w ręce naszych klientów trafiał produkt o najwyższej jakości wykonania.

Świadczymy usługi stolarskie – oklejania, cięcia i nawiercania płyt meblowych. Nasze bogate doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku sprawia, że proponujemy naszym kooperantom i odbiorcom produkty i usługi najwyższej jakości.

W naszym asortymencie, oprócz zwykłych płyt meblowych, znajdziesz również bardziej przemysłowe produkty, takie jak płyty OSB.

U nas zamówisz wszystko co potrzebne do samodzielnego wykonania różnego rodzaju mebli. Do budowy szaf proponujemy akcesoria firmy Sevroll. W ofercie posiadamy pełną paletę kolorów płyt firmy Kronospan oraz ponad 70 kolorów płyt typu akryl. Posiadamy również blaty kuchenne w różnych rozmiarach. Zapraszamy- mieścimy się między salonem Audi i VW .

Jesteśmy położeni w bardzo dogodnej lokalizacji dla odbiorców z samego Lublina, a także dla klientów z okolic spoza miasta i całego województwa lubelskiego – dzięki temu ominiesz korki towarzyszące wjazdom do centrum.